Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pieszkowice - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Dobromil

Dobromil(Pieszkowice + 16 km)

89 000 zł800 m² 111,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w miejscowości Dobromil (gmina Radwanice) - w świetnej lokalizacji pomiędzy Głogowem a Polkowicami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Chróstnik

Chróstnik(Pieszkowice + 14 km)

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Chróstniku - idealna pod zabudowę jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług, na nowo powstałym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubin

Małomice,Lubin(Pieszkowice + 11 km)

115 100 zł301 m² 382,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 300 m z projektem domu o powierzchni użytkowej 124 m oraz ważnym pozwoleniem na budowę. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Kochanowskiego

Lubin(Pieszkowice + 11 km)

650 000 zł1 619 m² 401,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Doskonała lokalizacja pomiędzy blokami mieszkalnymi! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 16,19 a, położoną w świetnie skomunikowanej części Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kochlice

Kochlice(Pieszkowice + 23 km)

116 000 zł1 800 m² 64,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 18 a, zlokalizowane w Kochlicach (gm. Miłkowice). W mpzp grunt oznaczony jest 15.MU i przeznaczony jest zabudowę mieszkaniowo-usługową. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Legnicka

Ścinawa(Pieszkowice + 22 km)

890 000 zł60 966 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 6,0966 ha usytuowany w miejscowości Ścinawa. Działka usytuowana nieopodal drogi krajowej nr 36 oraz ul. Legnickiej. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Miłogostowice

Miłogostowice(Pieszkowice + 24 km)

194 400 zł1 620 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 3 działki budowlane W miłogostowicach Oferujemy na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Miłogostowicach gmina Kunice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Serby

Serby(Pieszkowice + 23 km)

95 000 zł1 205 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serby, działka budowlana, 12,05 ar, sprzedaż, 95 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,05 arów położona w miejscowości Serby. Dostępne media(woda, kanalizacja, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Ruszowice

Ruszowice(Pieszkowice + 19 km)

4 300 000 zł50 100 m² 85,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów - Ruszowice, grunt przemysłowy, 5,01 ha, sprzedaż 4 300 000 zł nowa cena podlega negocjacji! W ofercie w sprzedaży: grunt przemysłowy o powierzchni 5,01 ha , usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ruszowice

Ruszowice(Pieszkowice + 19 km)

125 000 zł1 511 m² 82,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka letniskowa położona W ruszowicach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę letniskową i ogrodową. Media do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pieszkowice

Pieszkowice,dolnośląskie

47 000 zł2 948 m² 15,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 2948 m2 usytuowaną na terenie gminy Polkowice. Działka przeznaczona pod zabudowę domem jednorodzinnym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij